جستجوی سایت
Filters
بستن

درباره کاوشکام

گروه کاوشکام از معتبرترین و مجرب‌ترین پیشگامان صنعت مخابرات و فناوری اطلاعات در ایران است که از سال 1370 توسط تنی چند از اساتید و اعضاء هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف تأسیس شده و پس از 14 سال صادرات خدمات مهندسی در 7 سال گذشته در ارائه راهكارهای فنی و مهندسی در حوزه سیستم‌های الكترونیكی مخابراتی و فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال بوده و مجری پروژه‌های كلان مخابراتی و فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح كشور بوده است. در این راستا این شركت جهت تامین كالاهای فنی مورد نیاز پروژه‌های خود اقدام به واردات تجهیزات مرتبط نیز نموده است. افتخارات گروه تحقیقاتی کاوشکام آسیا به صورت مختصر عبارتند از:

• انتخاب گروه کاوشکام به عنوان شرکت دانش بنیان از طرف ستاد توسعه فناوری میکرو الکترونیک و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 1392

• جوایز علمی خوارزمی در سال‌های 1374، 1377 و 1389

• رتبه 2 شورای عالی انفورماتیک در زمینه شبکه داده

• رتبه 3 نرم‌افزار سفارش مشتری

• پایه 2 تخصص انتقال (دیتا)

• پایه 3 تخصص مطالعات طرح‌های جامع مخابراتی

• پایه 3 تخصص سوئیچینگ مخابراتی

• گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور

این گروه در راستای افزایش رضایت مشتریان و بهبود فرآیند‌های خود و گام نهادن در مسیر تعالی اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001:2008 نموده است. فعالیت‌های این شرکت در زمینه ارائه راهکار سیستم‌های پیشرفته مخابراتی و فناوری اطلاعات و ارتباطات، مبتنی بر فناوری‌های RFID ،GPS، شبکه‌‌های موبایل و شبکه‌‌های داده متمرکز است که در ادامه به شرح این فعالیت‌ها پرداخته می‌شود. از فعالیت‌‌ها و دستاورد‌های این گروه دو شرکت دیگر با نام‌های افراتاب و کاوشکام آسیا پیمانکاری (GC) تاسیس شدند که در زمینه تولید و نصب تجهیزات الکترونیکی و مخابراتی فعالیت دارند. گروه تحقیقاتی خدمات کاوشکام آسیا به منظور تولید انبوه محصولات مخابراتی خود از نیرو‌های مجرب و امکانات خط تولید صنایع الکترونیک افراتاب استفاده نموده و کلیه تولیدات خود را به این کارخانه محول کرده است.

Vision-Mission-Values

Vision

پیشتازی در خلق محصولات پیشرفته و ارائه خدمات حرفه‌ای در صنعت الکترونیک و مخابرات

Mission

شرکت کاوشکام به‌عنوان یک شرکت دانش بنیان با بهره‌گیری از افراد با انگیزه و خلاق در جهت توسعه تکنولوژی الکترونیک و مخابرات و تولید ثروت از آن؛ در راستای تأمین نظر کلیه ذینفعان و ارائه خدمات حرفه‌ای و محصولات با کیفیت  فعالیت می‌نماید.

Values

مشتری‌مداری، صداقت، امانت‌داری، جدیت، نظم، مسئولیت‌پذیری، همدلی،مدیریت دانش، توسعه پایدار، خلاقیت و نوآوری