جستجوی سایت
Filters
بستن

4 مزیت ردیاب GPS برای کسب و کار شما

  1.   وقت طلاست

شما برای هر ثانیه‌ای که خودروی‌تان در مسیر است هزینه‌هایی را متحمل می‌شوید. با استفاده از ردیابی GPS قادر خواهید بود از نزدیک بر تمامی وسایل نقلیه خود نظارت داشته و اطلاعات کافی جهت تصمیم‌گیری در مورد نحوه‌ی کاهش هزینه‌ها و بهبود کسب و کار خود را به دست آورید. همچنین، استفاده از ردیابی ماهواره‌ای باعث خواهد شد تمامی کارمندان شما با شما صادق بوده و در هنگام کار تنبلی به خرج ندهند. همچنین، می‌توانید مسیرهای بهتری را ایجاد نمایید. مسیرهای خلوت‌تر و سریع‌تر می‌توانند به میزان قابل توجهی هزینه‌های شما را کاهش دهند.

  1.   ایجاد یک کسب و کار 10 سال زمان می‌برد اما از بین رفتن آن تنها دقیقه‌ای به طول خواهد انجامید

در این عصر رقابتی، اشتباه کردن جایی ندارد. شرکت‌هایی که با آن‌ها مراودات کسب و کار دارید به دقت شما را زیر نظر دارند. آن‌ها می‌توانند خطاهای عملکردی شما را شناسایی کرده و به سراغ شرکت همکار دیگری بروند. بنابراین داشتن کنترلی دقیق بر عملیات کسب و کارتان امری بسیاری حیاتی است تا بتوانید از منافع شرکت خود دفاع کنید.

وسایل ردیابی GPS به شما این امکان را می‌دهند تا انتظارات مشتریان خود از تحویل به موقع خدمات و کالاها را برآورده سازید. با افزایش وابستگی به تکنولوژی، انتظار مشتریان از اطلاع از وضعیت دقیق خدمات نیز افزایش می‌یابد و شما باید برای پاسخ‌گویی به این نیاز آماده باشید.

 

ردیاب, ردیاب خودرو, جی پی اس, جی پی اس خودرو, مدیریت ناوگان, کاوشکام, خرید ردیاب خودرو, خرید ردیاب

 

  1.   کارآیی بیشتر به کسب و کاری بهتر خواهد انجامید

اگر کارآیی خود بر روی جاده‌ها را افزایش دهید می‌توانید کسب و کار بیشتری انجام داده و پروژه‌های بیشتری را به سرانجام رسانید. GPS این پتانسیل را دارد که زمان رسیدن وسیله‌ی نقلیه از یک مکان به مکان دیگر را کاهش دهد. بدین ترتیب قادر خواهید بود در طی یک روز تعداد بیشتری خدمات و کالا را تحویل دهید. همانطور که در "مورد 2" نیز به آن اشاره شد، تاثیر بر مشتریان بسیار حائز اهمیت است. خدمات سریع و کارآمد مشتریان حال حاضرتان را راضی نگه داشته و احتمال توصیه‌ی شما به دیگران توسط این مشتریان افزایش پیدا می‌کند. از ردیابی GPS برای به حداقل رساندن این نوع زمان‌های انتظار استفاده کنید و کسب و کارتان را بهبود ببخشید.

  1.   به طور خلاصه، دلایل استفاده از GPS توسط بسیاری از کسب و کارها از این قرار است:
  • می‌توانید مکان وسایل نقلیه خود، مسیرهای طی شده توسط آن‌ها و تجاوز از سرعت هر یک را نظارت کنید.
  • برای اطلاع از وضعیت هر راننده نیازی به تماس‌های مکرر با آن‌ها نخواهد بود.
  • رانندگان شما نیازی به جواب دادن تلفن هنگام رانندگی نخواهند داشت.
  • در مصرف سوخت صرفه‌جویی می‌کنید.
  • می‌توانید در صورت تجاوز رانندگان از سرعت مجاز سریعاً به آن‌ها هشدار دهید.
  • رانندگان شما نیازی به ثبت دستی گزارش مسیر نخواهند داشت و این کار به صورت خودکار انجام خواهد شد.