جستجوی سایت
Filters
بستن

ردیاب‌های GPS و آینده صنعت حمل و نقل

آینده صنعت حمل و نقل چگونه آینده‌ای است؟ ارتباط میان ردیاب‌های GPS و رانندگان کامیون چیست؟ به زبان ساده، بسیاری از شرکت‌های موفق در زمینۀ حمل و نقل در حال استفاده از ردیاب‌ GPS هستند. همچنین، پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که صنعت حمل و نقل رشد چشمگیری خواهد داشت. از آنجا که جابه‌جایی حجم وسیعی از بارها توسط کامیون‌ها انجام می‌شود، باید این صنعت را ستون فقرات یک کشور به حساب آورد. از سوی دیگر باید توجه داشت که با توسعه اتوبان‌ها و آزادراه‌ها، تعداد کامیون‌های سنگین فعال در حمل و نقل نیز افزایش می‌یابد. اما سوال اصلی این است که در چنین شرایطی مدیران چگونه خواهد توانست وسایل نقلیه خود را، اعم از وسایل نقلیه جدید و قدیمی، مدیریت نمایند؟ جواب ساده است: دستگاه‌ ردیاب GPS.

اول آنکه نقشۀ ردیاب‌ GPS به مدیران این امکان را می‌دهد تا تمام کامیون‌های خود در سطح کشور را زیر نظر گرفته و از مکان آن‌ها اطلاع یابند. همچنین با استفاده از دستگاه‌ ردیاب GPS، مدیران قادر خواهند بود از انواع گزارش‌ها و هشدارها برای مدیریت هرچه بهینه‌تر ناوگان خود استفاده نمایند. برخی از این هشدارها و گزارش‌ها عبارتند از:

1. گزارش و هشدار مصرف سوخت

2. گزارش و هشدار اتلاف وقت

3. گزارش و هشدار استفادۀ غیرمجاز از وسیله نقلیه

4. گزارش و هشدار سرعت غیرمجاز

5. گزارش و هشدار تعمیرات و نگهداری خودرو

6. گزارش کار

7. گزارش تحویل بار

با استفاده از اطلاعاتی که ردیاب‌ GPS در اختیار صنعت حمل و نقل قرار می‌دهد، همگی قادر خواهند بود کار خود را به صورت موثر و با بازدهی بالا انجام داده و همچنین پذیرش وسایل نقلیه بیشتر برای آینده مشکلی به وجود نخواهد آورد. به یاد داشته باشید که تکنولوژی دستگاه‌ ردیاب GPS تکنولوژی هوشمندی است که جای بسیاری برای رشد و گسترش در حوزه‌های مختلف دارد.