جستجوی سایت
Filters
بستن

سه سوءتفاهم رایج در مورد ردیاب‌‌های GPS

ردیاب‌های GPS: بهتر از آنچه که فکر می‌کنید

طی سال‌های اخیر، بسیاری از کسب‌ و ‌کارها شروع به استفاده از ردیاب‌های GPS نموده‌اند و در نتیجۀ آن عملکرد ناوگان‌ها به بهتر از آنچه که همیشه بوده‌اند، تبدیل گشته‌اند. اگر هنوز به ایدۀ ردیاب‌های GPS اطمینان ندارید، ممکن است به دلیل یکی از سوءتفاهم‌های رایج در مورد آن‌ها باشد. موارد زیر برخی از این سوءتفاهم‌ها هستند که ممکن است برای برخی از مدیرانی که در مرحلۀ تصمیم‌گیری هستند، رخ دهد. شاید دانستن این سوءتفاهم‌ها و دانستن این که چرا ادعاهای اشتباهی هستند، به شما کمک کند تا موضع روشن‌تری در مورد ردیاب‌های GPS داشته باشید.

سه سوءتفاهم رایج در مورد ردیابهای

سوءتفاهم اول: "کارمندان از ردیاب‌های GPS متنفر خواهند شد."

ترس از ناراحت کردن کارمندان یکی از داغ‌ترین مباحث در زمینۀ استفاده از ردیاب‌های GPS است، اما حقیقت آن است که اکثریت کارمندان در نهایت درخواهند یافت که فواید ردیاب‌های GPS بر ترس‌های ناشی از آن غلبه می‌کند. ردیاب‌های GPS قابلیت مسیریابی از پیش تعیین شده و زمان‌گیری خودکار را فرآهم می‌آورند. همچنین این ردیاب‌ها با ایجاد هشدارهای متنوع، امنیت بیشتری برای رانندگان به ارمغان می‌آورد.

سوءتفاهم دوم: "هزینۀ ردیاب‌های GPS بسیار بالاست."

هزینۀ پیش پرداخت ردیاب‌های GPS باعث شده است مدیران ارزش آن‌ها را زیر سوال ببرند. باید توجه شود که بسیاری از صاحبان کسب و کار شاهد بازگشت بسیار سریع سرمایه‌گذاریشان هستند (گاها چند صد دلار در ماه اول!). ردیاب‌های GPS به طرق مختلفی باعث کاهش هزینه‌های سوخت، تعمیرات و نگهداری وسایل نقلیه و نرخ بیمه می‌شوند.

سوءتفاهم سوم: "استفاده از ردیاب‌های GPS سخت است."

بسیاری از مدیران معتقدند نصب و استفاده از ردیاب‌های GPS کاری سخت است. واقعیت آن است که متخصصین می‌توانند آن‌ها را برای شما نصب کرده و دریافت ردیاب‌ها در وسیلۀ نقلیه را برایتان مانند آب خوردن ساده کنند. استفاده از آن‌ها نیز بسیار ساده است، هرچند که اگر نیاز به کمک اضافی داشته باشید می‌توانید از آموزش‌های جاری نیز بهره‌مند شوید.

بسیاری از صاحبان کسب و کار، دیدی اشتباه از ردیاب‌های GPS و نحوۀ تاثیر آن‌ها بر کسب و کارشان دارند. همانطور که می‌بینید، ردیاب‌های GPS می‌توانند فواید زیادی را نصیب شما کنند. امیدواریم با خواندن این مقاله، ذهن شما کمی روشن‌تر شده و تصمیم‌گیری برایتان آسان‌تر شده باشد. حال اگر حاضر به پیاده‌سازی ردیاب‌های GPS هستید، بهتر است خود را برای از همیشه بهتر بودن نیز آماده کنید!